DenizlisporFanPage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DenizlisporFanPage

Horozlar.com Yakında Açılacaktır...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt Ol  Giriş yap  Kapı  İletişim  

Ronaldo: Mucize Yaratamam

YazarMesaj
57DangeR
Profesyonel Taraftar
Profesyonel Taraftar
57DangeR

Taraftarlık Tarihi : 15/05/10
Taraftarın Mesaj Sayısı : 171 Taraftarın Cinsiyeti : Erkek

Ronaldo: Mucize Yaratamam Empty
MesajKonu: Ronaldo: Mucize Yaratamam   Ronaldo: Mucize Yaratamam Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:48 pm

Ronaldo: Mucize Yaratamam CristianoRonaldoPortekiz22052010_B1

Portekiz Milli Futbol Takımı'nın yıldızlarından Cristiano Ronaldo, Portekiz'in Dünya Kupası'nda başarılı olması için 2 ya da 3 iyi oyuncunun yetmeyeceğini ve kendisinin mucize yaratamayacağını söyledi.

Portekiz'in Covilha kentinde kampa giren takımın kaptanı Ronaldo, yaptığı açıklamada, ''Bize 2 ya da 3 iyi oyuncu yetmez. Bir takımın dünya kupasını kazanması için 11 oyuncunun da iyi olması gerekmez ama 7 ya da 8 üst düzey oyuncu gerekir'' dedi. İspanya'nın Real Madrid takımında forma giyen Ronaldo, ''Ben tek başıma oynamıyorum, mucize yaratamam. Ben ve takım iyi olursak, gidebileceğimiz kadar gideriz. Kolektif oyun sergilememiz gerekli'' diye konuştu.

Portekiz'in kupanın favorilerinden olmadığını söyleyen Ronaldo, her şeye rağmen takımın, Almanya'da 2006'daki Dünya Kupası'nda 4. olan takımdan daha iyi olduğunu vurguladı. Portekiz, 11 Haziran'da başlayacak Dünya Kupası'nda Brezilya, Fildişi Sahili ve Kuzey Kore ile G grubunda mücadele edecek.
https://horozlar.ace.st

Ronaldo: Mucize Yaratamam
1 sayfadaki 1 sayfası