DenizlisporFanPage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DenizlisporFanPage

Horozlar.com Yakında Açılacaktır...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt Ol  Giriş yap  Kapı  İletişim  

Gökhan: Kampa Yetişmek İstiyorum

YazarMesaj
57DangeR
Profesyonel Taraftar
Profesyonel Taraftar
57DangeR

Taraftarlık Tarihi : 15/05/10
Taraftarın Mesaj Sayısı : 171 Taraftarın Cinsiyeti : Erkek

Gökhan: Kampa Yetişmek İstiyorum Empty
MesajKonu: Gökhan: Kampa Yetişmek İstiyorum   Gökhan: Kampa Yetişmek İstiyorum Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:51 pm

Gökhan: Kampa Yetişmek İstiyorum GokhanGonul_B1

Sezonun bitimiyle omuzundan ameliyat olan Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Gökhan Gönül'ün rehabilitasyon süreci başladı.

Ameliyat sonrası bir süre yoğun bakım ünitesinde kalan Gökhan Gönül, sabah saatlerinde özel odasına çıktı. Oyuncunun taburcu edildikten sonra normal tedavisini sürdüreceği bildirildi.

En kısa zamanda sağlığına kavuşup, sahalara dönmek istediğini kaydeden Gökhan Gönül, Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesine yaptığı açıklamada, ''Doktorum çok başarılı bir ameliyat geçirdiğimi söyledi. 2-3 ay içerisinde takımla antrenmanlara çıkabileceğim. Bir ay sonra fizik tedavisine başlayacağım. Yeni sezona hazır girmem için sezon başında yapılacak kampa katılmam çok önemli. Kampa yetişmek istiyorum, ama 5-10 gün gecikeceğim gibi görünüyor. Bir futbolcunun sezon başı kampı sezonun tamamı için çok önemli. Ben de çalışmalarımı, antrenmanlarımı yapıp sezona en iyi şekilde hazırlanmak istiyorum'' ifadelerini kullandı.

Bu sezon kaçan şampiyonluğa çok üzüldüklerini vurgulayan Gökhan Gönül, sarı-lacivertli taraftarlara mesaj göndererek, ''Şampiyon olmamızı çok istiyorlardı. Onlardan özür diliyorum. Çünkü onları çok üzdük. Ama şunu bilsinler ki biz de çok üzüldük. Gelecek sezon şampiyonluğu yaşamak istiyoruz'' dedi.
https://horozlar.ace.st

Gökhan: Kampa Yetişmek İstiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası