DenizlisporFanPage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DenizlisporFanPage

Horozlar.com Yakında Açılacaktır...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt Ol  Giriş yap  Kapı  İletişim  

F.Bahçe`den Basın Toplantısı Duyurusu

2 posters
YazarMesaj
57DangeR
Profesyonel Taraftar
Profesyonel Taraftar
57DangeR

Taraftarlık Tarihi : 15/05/10
Taraftarın Mesaj Sayısı : 171 Taraftarın Cinsiyeti : Erkek

F.Bahçe`den Basın Toplantısı Duyurusu Empty
MesajKonu: F.Bahçe`den Basın Toplantısı Duyurusu   F.Bahçe`den Basın Toplantısı Duyurusu Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 12:04 am

F.Bahçe`den Basın Toplantısı Duyurusu Azizyildirim466_26032010

Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğu son haftada Trabzonspor karşılaşmasını kazanamayarak yitiren Fenerbahçe'de yönetim kurulu, 19 Mayıs Çarşamba günü bir basın toplantısı düzenleyecek.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, ''19 Mayıs Çarşamba günü saat 12.00'de, başkanımız sayın Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerimizin katılımı ile Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenlenecektir'' denildi.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, futbol takımının Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğu kaçırdığı Trabzonspor maçının ardından bu akşam toplandı. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasında, Aziz Yıldırım başkanlığında akşam saatlerinde başlayan toplantıda, bordo-mavili ekip karşısında alınan sonuçla kaçırılan şampiyonluğun nedenleri ve maç sonrası çıkan olayların masaya yatırıldığı öğrenildi.

Toplantının ardından alınan kararlar ve içerikle ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, yönetim kurulunun 19 Mayıs Çarşamba günü bir basın toplantısı düzenleme kararı aldığı belirtildi. Toplantıda, iddia edildiği üzere yönetim kurulunun görevi bırakması gibi bir konunun da değerlendirilmediği öğrenildi.
https://horozlar.ace.st
Çaylak Taraftar
Çaylak Taraftar

Taraftarlık Tarihi : 17/05/10
Taraftarın Mesaj Sayısı : 31 Taraftarın Cinsiyeti : Erkek

F.Bahçe`den Basın Toplantısı Duyurusu Empty
MesajKonu: Geri: F.Bahçe`den Basın Toplantısı Duyurusu   F.Bahçe`den Basın Toplantısı Duyurusu Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 6:55 am

Aziz Yıldırım yine bırakıp 1 ay sonra döner , normal bir hava olayı 3-5 yılda bir olur .
http://www.yesilsiyahask.blogspot.com

F.Bahçe`den Basın Toplantısı Duyurusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aziz Yıldrımın Basın Açıklaması