DenizlisporFanPage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DenizlisporFanPage

Horozlar.com Yakında Açılacaktır...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt Ol  Giriş yap  Kapı  İletişim  

Süper Lig'in En İyi 10 Transferi

YazarMesaj
Çaylak Taraftar
Çaylak Taraftar

Taraftarlık Tarihi : 17/05/10
Taraftarın Mesaj Sayısı : 31 Taraftarın Cinsiyeti : Erkek

Süper Lig'in En İyi 10 Transferi Empty
MesajKonu: Süper Lig'in En İyi 10 Transferi   Süper Lig'in En İyi 10 Transferi Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 6:28 pm

10 - Mile Jedinak
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi File:Mile_Jedinak
Gençlerbirliğinin nasıl kiraya verdiğini anlamak güç ancak Antalyaspor ortasahasını topladığı bir gerçek,listeme 10.sıradan girdi.
9 - Ariel Broggi
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi Broggi1
Sol bekte pırpır bir oyuncu görmeyeli epey olmuştu,istikarlı futbolu sayesinde kampın en çok beğenilen ismi Sosibo'nun yerini aldı,benim listemede 9.sıradan girdi.
8 -Elano Blumer
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi Elano
Belki ün , şöhret açısından Galatasaraylıların isteğini karşıladı ancak futbol olarak daha çok şey veremedi,ancak yinede attığı paslarla,şutlarıyla benim listeme girdi.
7 -Labinot Harbuzi
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi 3447786819
İlhan Cavcav'ın 750.000 � verdiği oyuncu.Pasları,tekniği ile bence ligdeki en kaliteli oyun kuruculardan birisi,bu listede olmayı haketti.
6 -Pablo Battala
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi Batalla_bursa_imza09
Bursaspor'un 10 numarası ligde attığı frikiklerle ve ölümcül paslarla isteneni yaptı.
5 - İvan Ergic
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi _41409735_ergic203
Bursasporlu oyuncular biraz fazla olacak ama Bursa bu yıl iyi transferler yaptı.Juventus alt yapısında yetişmiş,Baselde uzun yıllar oynamış teknik bir isim.
4 - André Santos
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi Andresantos
Konferedasyon Kupasının en iyi sol beki seçilen Dos Santos'a listemde yer vermeseydim,kendimi kötü hissedecektim Very Happy.Sol bek oynadı,sol kanat oynadı gerektiğinde oyun kurucu oynadı ancak hiç sırıtmadı.Bu formu ona listemde 4. sırayı getirdi.
3 - Ozan İpek
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi Www.teksas.org-7db69e635ad2921b20b67b831ae1f69e
2.ligden gelmesine rağmen hiç sırıtmadı,sol açıkta oldukça iyi bir futbol sergiledi,ah bir de agresif olmasa ...
2 - Kader Keita
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi Abdul-Kader-Keita
Sağ açıkta mükemmel bir futbol sergiledi,bütün rakiplerini geçerek sağdan kestiği ortalar sayesinde Nonda'ya dahi gol attırdı,helal olsun diyoruz ve listemizde 2.sırayı Keita'ya veriyoruz.
1 - Ariza Makukula
Süper Lig'in En İyi 10 Transferi 295535617
Bu performans ile 1.sırayı almasına şaşmamak gerek ligin gol kralı Smile.

Listemde ara dönem transferlerine yer vermedim,bazılarına göre liste yanlış olabilir.
Oğuzcan Özel / Denizli(yesilsiyahask.blogspot.com )
http://www.yesilsiyahask.blogspot.com

Süper Lig'in En İyi 10 Transferi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konyaspor Süper Başladı
» Youla, Bank Asya 1. Lig'de oynamayı düşünmediğini, Süper Lig kulüplerinden teklif beklediğini açıkladı