DenizlisporFanPage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DenizlisporFanPage

Horozlar.com Yakında Açılacaktır...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt Ol  Giriş yap  Kapı  İletişim  

Gençlerbirliği`nde İmza Şov

YazarMesaj
57DangeR
Profesyonel Taraftar
Profesyonel Taraftar
57DangeR

Taraftarlık Tarihi : 15/05/10
Taraftarın Mesaj Sayısı : 171 Taraftarın Cinsiyeti : Erkek

Gençlerbirliği`nde İmza Şov Empty
MesajKonu: Gençlerbirliği`nde İmza Şov   Gençlerbirliği`nde İmza Şov Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 4:29 pm

Gençlerbirliği`nde İmza Şov Michaelstewartimzamehmetakgun_yB

Gençlerbirliği, orta saha oyuncusu İskoç Michael James Stewart ve Mehmet Akgün ile bir yılı opsiyonlu 3'er yıllık sözleşme imzaladı.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine yeni transferlerle birlikte Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav da katıldı.

Futbola Manchester United'ın altyapısında başlayan ve son olarak İskoçya'nın Heart of Midlothian takımında forma giyen Stewart ile genç yaşında Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımı Borissia Dortmund'da forma şansı bulan, daha sonra Hollanda'nın Willem 2 takımında oynayan Mehmet Akgün, törende kendilerini kırmızı-siyahlı kulübe bağlayan, 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşmeye imza attılar.

Törende İlhan Cavcav, sezonu 10. sırada bitirdiklerini belirterek, şöyle konuştu:

''Ancak ben tatmin olmuş değilim. Ligi 6. veya 7. sırada bitirmeliydik. Hesapta olmayan kayıplar yaşadık. Ancak bir yıl önce çektiğimiz sıkıntıları da biliyoruz. Küme düşmeden son anda kurtulduk. O dönemi yaşadıktan sonra bu sezona şükrettik. İyi durumlara gelmek için transfere erken başladık. Şu ana kadar 8 futbolcuyla anlaştık. Transfere erken başladık, erken bitirdik. Bu transferlerin Gençlerbirliği'ne büyük faydaları olacağını düşünüyorum. Gençlerbirliği ve Türk sporuna hayırlı olsun. Gençlerbirliği olarak bu sezon daha iyi şeyler yapacağımızı düşünüyorum. Toplam 5 milyon 800 bin Avro harcadık.''

Stewart ise, ''Birşeyleri başarmak için geldim. Türkiye'de herşey değişik ama en kısa sürede alışacağım. Burada kulüp yöneticileri tarafından çok güzel karşılandım. Bunun anlaşma sağlamamda çok etkisi var'' diye konuştu.

Mehmet Akgün de eski teknik direktörü Thomas Doll ile Gençlerbirliği'nde tekrar buluşacağını belirterek, ''Gençlerbirliği piyasaya iyi oyuncu sunuyor. Ben de burada kendimi göstermek istiyorum'' dedi.

-GALATASARAY'IN PETKEMEK'İ İSTEMESİ-

Yeni sezonu 1 Temmuz'da açacaklarını ve 15 günlük çalışmadan sonra Avusturya'ya gideceklerini belirten Cavcav, kamp programlarının hazır olduğunu söyledi.

Mustafa Pektemek'in Galasataray'a transferiyle ilgili bir soruya da Cavcav, ''Galatasaray'dan bu oyuncuya karşılık 4 milyon Avro istedim. Ancak onlar oyuncu takası teklif ettiler. Galatasaray'dan hangi oyuncuyu alacağım. Para konusunu hiç gündeme getirmediler. Mustafa Pektemek, bu şartlarda gelecek sezon da bizimle olacak'' diye cevap verdi.

CAVCAV: KEREM BİLEREK KIRMIZI GÖRDÜ

Kerem'in Galatasaray maçının 90+2. dakikasında gördüğü kırmızı kartla ilişkin olarak da Cavcav, ''Kerem'in bu hareketi kasıtlı yaptığını düşünüyorum. Yoksa 30 saniye kala bu yapılır mı? Sözleşme yenilemediğimiz için bu hareketi yaptığını düşünüyorum'' dedi.
https://horozlar.ace.st

Gençlerbirliği`nde İmza Şov
1 sayfadaki 1 sayfası