DenizlisporFanPage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DenizlisporFanPage

Horozlar.com Yakında Açılacaktır...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt Ol  Giriş yap  Kapı  İletişim  

Bomba Sırası Arsenal`de

YazarMesaj
57DangeR
Profesyonel Taraftar
Profesyonel Taraftar
57DangeR

Taraftarlık Tarihi : 15/05/10
Taraftarın Mesaj Sayısı : 171 Taraftarın Cinsiyeti : Erkek

Bomba Sırası Arsenal`de Empty
MesajKonu: Bomba Sırası Arsenal`de   Bomba Sırası Arsenal`de Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 8:27 pm

Bomba Sırası Arsenal`de Chamakharsenalforma_yB

Sezonun tamamlanmasının ardından takımlar transfer bombalarını patlatmaya başlarken, Arsenal daha önceden prensip anlaşmasına vardığı Fas'lı yıldız Marouane Chamakh'ı renklerine bağladığını resmi internet sayfasından duyurdu.

Arsenal kulübünün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, 26 yaşındaki futbolcuyla uzun süreli bir sözleşme imzalandığı bildirildi.

Teknik direktör Arsene Wenger ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Marouane Chamakh'ın bize katılmasından dolayı çok memnunuz. Uzun süredir hayranlıkla takip ettiğimiz ve kadromuza büyük katkı yapacağına inandığımız bir futbolcu.

Chamakh, Bordeaux'da ve Milli takımda gösterdiği performansla harika bir futbolcu olduğunu ispatladı. Bizim için oynamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Chamakh gerçek kalitede bir golcü ve İngiltere'ye uyum sağlayacak tüm yeteneklere sahip. Ayrıca savaşçı kimliğe sahip, hava toplarında iyi ve tam bir takım oyuncusu. Takımımıza müthiş bir katkı yaptık."

Bordeaux kulübüyle mevcut sözleşmesi sona erdikten sonra Fransa'ya veda eden Fas'lı yıldız da yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Arsenal'e gelmek rüyanın gerçekleşmesi gibi. Premier Lig'de oynamak her zaman ilk hedefimdi ve Arsenal de kalbimin seçtiği kulüptü. Tereddüt etmeden Arsenal'e geldim çünkü çocukluğumdan beri Arsenal taraftarıydım.

Emirates Stadı'nda Arsenal taraftarı önünde oynayacağım için çok heyecanlıyım. Stadyumla ilgili birçok harika şey duydum ve Arsenal formasıyla orada oynamak için sabırsızlanıyorum."

Bu sezon 52 resmi maçta forma giyip 16 kez fileleri havalandıran Chamakh, alt yapısından yetiştiği ve 2002'den beri A takımda hizmet vermeye başladığı Fransız ekipte toplamda ise 293 maça çıkmış ve 79 gol kaydetmişti.

Arsenal'de 29 numaralı formayı giyeceği açıklanan golcü futbolcu, Fas Milli takım formasını ise 53 defa terletmiş ve 27 gol kaydetmişti.
https://horozlar.ace.st

Bomba Sırası Arsenal`de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üstünel`den Bomba Açıklamalar